Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новознам'янська громада» (код ЄДРПОУ: 22547012) був реорганізований і увійшов до складу Піщанської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новознам'янська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Піщанської громади

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Новознам'янської сільської ради

 

 

 

 

 

тренінг «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та ЮНІСЕФ (дитячого фонду ООН в Україні).

25 лютого 2020 року методистом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради Ступак Валентиною Анатоліївною на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №18 Кременчуцької міської ради Полтавської області (м. Кременчук) був проведений тренінг «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та ЮНІСЕФ (дитячого фонду ООН в Україні).

16:01:38 28.02.2020

Методична майстерня  «Якісна освіта ХХІ століття»

09-11 січня 2020 року було проведено заходи відповідно до плану роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради під назвою  "  Методична майстерня  «Якісна освіта ХХІ століття»

19:11:08 15.01.2020

Сертифікація вчителів початкових класів

15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів. Сертифікація-2020 відбуватимуться за новим порядком. Першим етапом буде незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Наступним – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

13:40:57 13.01.2020


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua