Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новознам'янська громада» (код ЄДРПОУ: 22547012) був реорганізований і увійшов до складу Піщанської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новознам'янська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Піщанської громади

ПОВІДОМЛЕННЯ про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту  регуляторного  акта  Новознам’янської сільської ради  Кременчуцького району Полтавської   області «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку  на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки, на території громади»

 

       Розробник документа – відділ комунальної власності, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та цивільного захисту населення  виконавчого  комітету Новознам’янської сільської  ради.

         Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян  оприлюднюється  проєкт регуляторного  акта  –  рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку  на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки, на  території громади».

           Підставою для розробки даних проєкту регуляторного акта є Податковий кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанова Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483.

         З текстом проєкту  рішення  сільської  ради і аналізом регуляторного впливу до нього також можна буде ознайомитися на офіційному веб-порталі Новознам’янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області novoznamyanska-gromada.gov.ua та  в відділі  комунальної власності, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та цивільного захисту населення виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради за адресою: с. Нова Знам’янка,  вул. Великий Шлях, буд.151-А, кабінет16.

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, громадян просимо надсилати у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення вище вказаного проєкту рішення на адресу виконавчого комітету Новознам’янської  сільської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою:   с. Нова Знам’янка,  вул. Великий Шлях, буд. 151-А  або на електронну пошту e-mail:  nova.zn.otg@ukr.net

         Відповідальна особа – заступник сільського голови - начальник відділу комунальної власності, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та цивільного захисту населення Куріцина Інна Олексіївна. 

         Контактний телефон – 732731,732742

 

22.05.2020


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua